درباره ما


شرکت تولیدی خوشگام با مدیریت آقای غلامرضا مایلی در سال 1379 در اسلامشهر آغاز به کار نمود؛ این شرکت در ابتدا در زمینه تولید زیره کفش پی وی سی فعالیت داشت؛ به مرور با گسترش فعالیت و تکمیل سبد محصولات و خدمات خود (PU،PVC،EVA،کپسول، طراحی و ساخت قالب) در راستای حضوری قدرتمندتر در عرصه تولید در سال 1388 به شهرک صنعتی قلعه میر انتقال یافت.

کارخانه تولید زیره کفش خوشگام

شرکت خوشگام هم اکنون با 150 نفر سرمایه انسانی در زمینی به مساحت 5000 متر مربع شامل سالن های تولید زیره پی یو، پی وی سی، ای وی آ، ای وی آ رابر، کپسول، سالن قالبسازی و ریخته گری، واحد طراحی، واحد اداری، انبار و آزمایشگاه مشغول به فعالیت می باشد.

مفتخریم که تامین کننده زیره کفش بیش از یکصد کارخانه و کارگاه تولیدی کفش هستیم و زیره های تولیدی خوشگام از بهترین و با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار ایران به شمار می رود.

قابل ذکر است شرکت خوشگام علاوه بر تولید زیره کفش با داشتن کادر طراحی و قالبسازی توانمند و مجرب خود قادر به ساخت انواع قالب های زیره کفش و همچنین قالب های ترکیبی انحصاری می باشد.

از مهمترین اهداف ما در آغاز علاوه بر اشتغال و کارآفرینی، قرار گرفتن در سطح برترین های صنعت زیره کفش بوده است که دستاوردهای ما بیانگر این است که در مسیر دستیابی به اهداف اولیه خود موفق بوده ایم و چشم انداز خود را را برای رسیدن به اهداف بلندتر با توسعه واحد طراحی و قالبسازی شرکت با شرکای خارجی ترسیم نموده ایم.

بی شک رضایت مشتریان از ارائه محصولات و خدمات ما مهمترین و با ارزش ترین دستاوردی است که ما به آن رسیده ایم که موجب ایجاد انگیزه و خدمت رسانی هرچه بیشتر این مجموعه می گردد.

امید است بتوانیم در مسیر رشد و تعالی صنعت کشور گام های موثری برداشته و با ایجاد اشتغال و تولید پایدار، به اعتلای نام کشور عزیزمان کمک کنیم.